Oferta Pracy!

2018-11-13 11:58:32
maj 13, 2014

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Opis stanowiska:

  • prowadzenie księgowości, rachunkowości,
  • kontrola dokumentów i gospodarki materiałowej,
  • rozliczanie produkcji,
  • koordynacja prac podległych pracowników,
  • opracowywanie analiz wyników ekonomiczno - finansowych,
  • opracowywanie w porozumieniu z Dyrektorem ds. Finansów rocznych i celowych planów finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, innych sprawozdań, raportów i zestawień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego,
  • zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywanej pracy,
  • znajomość obsługi programów komputerowych,
  • znajomość przepisów podatkowych, i rachunkowości,
  • umiejętność przeprowadzania analiz finansowych.

Oferujemy:

ciekawą pracę w stale rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: eko@eko-energia.com.pllub listownie w terminie do 25/05/2014r.

Adres do korespondencji:

PPUH EKO-ENERGIA sp. z o.o.

ul. Ujastek 1

30-969 Kraków